Takip Listesi İşlemleri (1-1)

Takip Listesi nedir ve nasıl kullanılır

Takip listesi, Mobil Avukat Portal uygulamasında önceliği yüksek olan dosyalarınıza hızlı bir şekilde ulaşmanızı ve dosyaları kolayca güncellemeniz için geliştirilmiştir.

Takip listesinde en fazla 20 adet dosya olabilir. Bu limit, güncelleme işlemlerinin hızlı bir şekilde yapılması için gerekmektedir.

Takip listesi ekranından yapacağınız güncellemelerde takip listenizdeki tüm dosyaların bilgileri (evrak içerikleri hariç) güncellenir.

Takip listesine eklenen dosyaların üzerinde yıldız ( ) simgesi vardır.

Takip Listesine Ekleme

Açık Dosyalar ekranından dosyalara ulaşıp, dosyanın üzerine basılı tutup gelen ekrandaki Bu Dosyayı Takip Listesine Ekle seçeneğiyle dosyayı takip listesine ekleyebilirsiniz.

Dosyanın birimindeki tüm dosyaları takip listesine eklemek için aynı şekilde dosyanın üzerine basılı tutup Toplu Takip Listesi İşlemleri 'ni seçip gelen ekrandaki Bu Klasörü Takip Listesine Ekle ye basınız.

Takip Listesinden Çıkarma

Açık Dosyalar ekranından dosyalara ulaşıp, dosyanın üzerine basılı tutup gelen ekrandaki Bu Dosyayı Takip Listesinden Çıkar seçeneğiyle dosyayı takip listenizden çıkarmış olursunuz.

Dosyanın birimindeki tüm dosyaları takip listesinden çıkarmak için aynı şekilde dosyanın üzerine basılı tutup Toplu Takip Listesi İşlemleri 'ni seçip gelen ekrandaki Bu Klasörü Takip Listesinden Çıkar a basınız.