Gizlilik Politikası ve Kullanım Koşulları

İşbu Gizlilik Politikası, Mobil Avukat Portal Uygulaması('Mobil Uygulama')'na erişim sağlayacak kişilerin ('Kullanıcılar') Mobil Uygulamayı cihazlarına yüklemesi ile birlikte yürürlüğe girmiş olacaktır.

İşbu Gizlilik Politikası Şafak Yazılım'ın Mobil Uygulama kapsamındaki hizmetlerden Kullanıcıları yararlandırmak amacıyla Kullanıcılara ilişkin hükümleri içermektedir. Şafak Yazılım işbu Gizlilik Politikası hükümlerini, dilediği zaman Mobil Uygulama'sında ya da Web Sitesi (http://www.safakyazilim.com)'nde yayınlamak suretiyle, tek taraflı olarak değiştirebilir. Şafak Yazılım'ın değişiklik yaptığı Gizlilik Politikası hükümleri, iş bu Mobil Uygulama'da yayınlandığı tarihte yürürlülüğe girer.

Kabul ve Esaslar

Her kullanıcı, işbu Mobil Uygulama'yı kullanarak, işbu gizlilik politikası hükümlerini kabul etmiş sayılacaktır.

Mobil Avukat Portal Hangi Bilgileri Kullanır ?

Mobil Avukat Portal Uygulaması, Uyap bağlantısı sağlanması için Kullanıcı'nın girdiği kullanıcı bilgilerinin hiçbirini tutmamaktadır. Bu giriş bilgilerin gizliliği ve güvenliği tamamen kullanıcının sorumluluğundadır.

Kullanıcı Cihazında Tutulan Bilgiler

Mobil Avukat Portal Uygulaması'nın Uyap Bağlantı'sı sağlandıktan sonra Uyap'tan almış olduğu tüm bilgilerin kontrolü, gizliliği ve güvenliği kullanıcı sorumluluğundadır. Bu bilgilerin kaybolması, silinmesi, kullanıcı harici kişiler ya da uygulamalarca (3. parti kişi ve uygulamalar) görüntülenmesi sebeplerinden Mobil Avukat Portal sorumlu değildir.

Mobil Uygulama'da tutulan bilgilerin doğruluğunu Safak Yazılım garanti etmemektedir.

Kullanım Koşulları

Şafak Yazılım, herhangi bir sebep göstermeksizin ve önce veya sonra ihbarda bulunmaksızın bu kullanım koşullarını değiştirme, ilavede bulunma veya yenileme hakkı saklıdır. Bu sayfalarda, mevcut ve güncellenmiş versiyon bulunmaktadır. Bu web sayfalarının kullanılması ile kullanıcı, mevcut versiyon ile sınırlandırılmış olduğunu kabul eder.

Üyelik Hakkında

Mobil Avukat Portal Uygulaması'nın aylık kullanımının satın alınmasıyla ilgili kullanıcının kredi kartı bilgilerinin hiçbiri tarafımızca tutulmamaktadır. Ödeme alt yapısının kontrolü ve yönetimi ilgili alt yapıyı sağlayan birimlere (Google ya da Apple) aittir.

Kullanıcıların Mobil Uygulamadan ayrılmak istemesi durumunda, uygulamayı kaldırması ve eğer aboneliği devam etmekte ise aboneliğini sonlandırması yeterlidir.

Şafak Yazılım, gerekli gördüğü taktirde Mobil Avukat Portal Uygulaması'nı ya da kullanıcıların aboneliklerini sonlandırma hakkını saklı tutar.

İletişim, Soru ve Öneri

Web sitemizdeki(http://www.safakyazilim.comgizlilik politikası ile ilgili her türlü soru, görüş ve düşüncelerinizi safakyazilim@gmail.com adresine iletebilirsiniz.

İstanbul / Türkiye

safakyazilim@gmail.com

Güncelleme tarihi 2018-09-15